Skarpetki:

Rodzinna firma Alto Milano (powstała jako Calcificio Facenti w Bagnolo Melia niedaleko Brescii) od 1923 roku specjalizuje się w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości skarpet męskich, których wytwarza ponad 3 miliony par rocznie i dystrybuuje na potrzeby rynków całego świata. Dewizą marki jest nieustanna kreatywność i innowacyjność w tworzeniu nowych modeli skarpet męskich i wykorzystanie nowych typów naturalnych tkanin w celu spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Podstawowe materiały wykorzystywane przez Alto Milano to bawełna Filo di Scozia i Sea Island, wełna Merino, naturalny jedwab, kaszmir.

Innowacyjność i wysoka jakość produktów firmy Alto Milano zdobyła uznanie ekskluzywnej szwajcarskiej marki Zimmerli of Switzerland, na potrzeby której Alto Milano produkuje nowe serie skarpet.

Aby zapewnić najwyższą jakość, każda para skarpet jest poddawana indywidualnej ocenie jakościowej przez pracowników firmy i tylko produkty o właściwych parametrach zostaja przeznaczone do sprzedaży.

Skarpety są produkowane ściegiem o bardzo dużej gęstości (maszyny 240-to igłowe) co zapewnia im wyjątkową trwałość. Palce i pięty są specjalnie wzmacniane aby zapobiec przecieraniu się, a każdy rozmiar ma swoje indywidualne oznaczenie aby uniknąć problemu z dopasowaniem poszczególnych skarpet.

Jeśli cenisz sobie komfort , jakość i długość użytkowania, produkty Alto Milano powinny znaleźć się w Twojej garderobie.

MensWear.pl poleca