Zwroty

Zwrot lub zamiana towaru oraz reklamacje

Zwrot

W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru klient ma prawo zwrotu towaru bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy (na podstawie przepisów dotyczących zawierania umów na odległość zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów), składając oświadczenie na piśmie. Zwracany towar nie może nosić śladów używania.

Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres:
menswear.pl
ul Sasankowa 11
62-002 Suchy Las

 

Do przesyłki należy dołączyć:
1. dowód zakupu w postaci rachunku/ faktury otrzymanego z zamówieniem,
2. wypełniony formularz zwrotu i wymiany (kliknij aby ściągnąć)

Zwrotu pieniędzy dokonujemy po otrzymaniu towaru wyłącznie przelewem na konto bankowe. W przypadku zwrotu towaru zwracana jest  wartość pieniężna odesłanego towaru, wynikająca z zamówienia oraz kosztów wysyłki pierwotnego zamówienia, jeśli koszty te poniósł kupujący.
Prosimy pamiętać o starannym zapakowaniu i zabezpieczeniu przesyłki zwrotnej.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami.

 
Wymiana

W przypadku gdy rozmiar zamówionych produktów będzie nieodpowiedni mają Państwo możliwość wymiany zakupionego towaru w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania, pod warunkiem zwrotu towarów nieużywanych, czystych, "pozbawionych zapachu" (np. kremy, perfumy), razem z oryginalnym ometkowaniem. Towar zabezpieczoy przed uszkodzeniem, w oryginalnym opakowaniu należy odesłać na adres:
menswear.pl
ul. Sasankowa 11
62-002 Suchy Las
 
Do przesyłki należy dołączyć:
1. dowód zakupu w postaci rachunku/ faktury otrzymanego z zamówieniem,
2. wypełniony formularz zwrotu i wymiany (kliknij aby ściągnąć)
Przy wymianie towaru koszty przesyłki pokrywa Kupujący. 
 
Jeśli na naszej stronie nie jest dostępny potrzebny Państwu rozmiar, oznacza to że wymiana nie będzie możliwa. Mogą wtedy Państwo wymienić zamówioną koszulę na inną, lub dokonać jej zwrotu.
 
Reklamacje i odpowiedzialność sklepu menswear.pl

Wszystkie produkty oferowane w sklepie menswear.pl są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone do obiegu. Produkty posiadają gwarancję producenta i objęte są 24 miesięczną odpowiedzialnością sprzedawcy za niezgodność towaru z umową, zgodnie z przepisami ustawy  o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

Reklamacje na podstawie odpowiedzialności sprzedawcy za niezgodność towaru z umową powinny być składane pisemnie wraz z reklamowanym towarem.
Reklamowany towar  należy wysłać na adres:

menswear.pl
ul. Sasankowa 11
62-002 Suchy Las

W przypadku uzasadnionej reklamacji, kupujący może żądać wymiany produktu na nowy lub w przypadku gdy wymiana jest niemożliwa, zwrotu całości poniesionych kosztów.
W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika, wszelkie koszty reklamacji pokrywa klient.


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z nami.
 Sklep menswear.pl nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem.